بوکال

بوکال

بوکال یا بافت چربی موجود در گونه ها نقش موثری در تعیین شکل فیزیکی چهره دارد . ولی داشتن چهره ای گرد برای هر فردی خوشایند نیست ، افرادی که چهره ای گرد دارند هنگام خندیدن چنین به نظر می رسند که یک شی کوچک گرد را داخل دهان نگه داشته اند . هم چنین داشتن لپ باعث می شود ، تا گونه ها فرم خود را به خوبی نشان ندهند.

بوکال

البته داشتن لپ یا چربی داخل دهان از نظر برخی از افراد مانند داشتن چال گونه ، باعث زیباتر شدن چهره می شود؛ ولی برخی دیگر از افراد تمایل دارند تا چهره لاغر تر باشد و فرم گونه ها کامل مشخص باشد .

آب کردن چربی داخل دهان با روش های طبیعی تقریبا غیر ممکن است و برای تخلیه چربی داخل دهان باید نوعی جراحی زیبایی انجام شود . بوکال یا خارج کردن چربی داخل دهان به منظور کوچک تر شدن و خوش فرم تر شدن چهره انجام می شود.

بوکال چیست ؟

همانطور که گفته شد افرادی که دارای چهره ای گرد هستند چربی یا بوکال داخل دهان دارند . در اصل چربی دهانی ، از کنار پیشانی تا پایین استخوان گونه امتداد دارد و در گوشه های لب به پایان می رسد.

در اصل هدف از جراحی زیبایی که برای تخلیه چربی دهانی انجام می شود ، کوچک کردن لپ و مشخص کردن برجستگی های گونه در صورت است .

روش تخلیه چربی داخل دهان

جراحی ای که به منظور تخلیه بوکال انجام می شود تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می شود . تشخیص بیهوش شدن بیمار یا استفاده از بی حسی موضعی به عهده جراح متخصص می باشد زیرا شرایط بیمار باید در نظر گرفته شود. به طور معمول این جراحی نیاز به زمان زیادی ندارد و نیم ساعت تا یک ساعت زمان می برد.

برای تخلیه چربی دهانی یک شکاف درون دهان ایجاد می شود تا جراح متخصص بتواند چربی ها را تخلیه کند و منجربه کوچک شدن لپ شود.

پس از تخلیه چربی دهانی ، شکاف ایجاد شده با بخیه بسته می شود و پس از گذشت مدتی جای شکاف به طور کامل از بین می رود و جای هیچ گونه اسکاری داخل دهان مشاهده نمی شود. پس ازانجام روند نیازی به بستری شدن نیست و بیمار همان روز می تواند به منزل برود.

احساس درد و ناراحتی در چند روز اول طبیعی است و با مصرف داروهای تجویز شده می توانید باعث تسکین درد شوید. پس از گذشت چند روز بیمار به طور کامل بهبود می یابد و نتیجه به طور کامل مشاهده می شود .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button